
Webinaari ke 4.11.2020 klo 14–15.30
Luento järjestetään virtuaalisesti ZOOM:n välityksellä
Nyt on erinomainen tilaisuus tutustua palvelumuotoiluun ja saada sparrausapua yrityksesi ensiaskeliin palvelumuotoilun hyödyntämisessä!
Webinaarissa pääset tutustumaan palvelumuotoiluun ja sen hyödyntämismahdollisuuksiin sekä saat konkreettiset vinkit siihen, miten lähteä liikkeelle palvelumuotoilun hyödyntämisessä. Saat myös mahdollisuuden tutustua muotoilukorkeakoulun ja muotoiluyrityksen tarjoamiin palveluihin, joiden avulla yrityksesi voi aloittaa palvelumuotoilun hyödyntämisen sekä kuulet Martelan yrityscasen kautta, millaisia mahdollisuuksia palvelumuotoilun hyödyntäminen on heille yrityksenä tuonut.
Finnish Design Academy tarjoaa yrityksille palvelumuotoilun webinaarin, jonka QASWUA toteuttaa yhteistyössä Xamkin kanssa. Webinaari on kaikille avoin tilaisuus, jonne pääsee mukaan 100 osallistujaa.